Startuje Program Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny (https://aktywniobywatele.org.pl/), w ramach którego organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o dofinansowanie na realizację swoich działań prowadzonych na terenie całej Polski (z wyjątkiem m.st. Warszawy) w czterech obszarach tematycznych:

1.Ochrona praw człowieka
2.Działanie na rzecz różnorodności społecznej i przeciwdziałanie wykluczeniu
3.Budowanie kultury demokratycznej i zaangażowania obywatelskiego na poziomie lokalnym
4.Wsparcie rozwoju sektora społecznego
Nabór w ramach pierwszego konkursu planowany jest od 17 marca br.
Zapraszamy wszystkie organizacje i osoby zainteresowane Programem i pozyskaniem nowych środków na realizację swoich działań na bezpłatną konferencję on-line otwierającą Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, która odbędzie się w piątek, 5 lutego 2021 r.!

Szczegółowe informacje: https://frdl.org.pl/informacje/aktualnosci/konferencja-otwierajaca-program-aktywni-obywatele-fundusz-regionalny
Program Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny realizowany jest przez konsorcjum w składzie:Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (https://frdl.org.pl/)(lider),Fundacja Edukacja dla Demokracji (https://fed.org.pl/)iFundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (https://frsi.org.pl/). Program jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG. Jego budżet to 23 miliony euro.

[Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny]REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułMiejska Biblioteka Publiczna – trwają prace rozbiórkowe
Następny artykułKonsultacje strategii Polityka Rowerowa Miasta Tczewa do 2030 roku