W lutym 2023 roku wiodący dostawca zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych WestRock Tczew oficjalnie otworzył nową halę produkcyjną w swoim zakładzie w Tczewie. Wydarzenie to zakończyło całoroczny projekt rozbudowy, w wyniku którego powiększono zakład o 5 800 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej.

Rozbudowa zwiększyła całkowitą powierzchnię zakładu do 12 000 metrów kwadratowych, znacznie zwiększając jego zdolność produkcyjną. Oznacza to nowe możliwości na tczewskim rynku pracy, ponieważ zakład chce zwiększyć już ponad 200 osobową załogę pracowników o 40 procent.  

Oprócz nowej maszyny produkcyjnej, rozbudowa obejmuje również nową przestrzeń magazynową oraz zaplecze socjalne.

Jest to znaczący krok w rozwoju WestRock Tczew, który zwiększa swoje możliwości dostarczania wysokiej jakości, zrównoważonych produktów opakowaniowych klientom z całego świata, w sektorach takich jak uroda i higiena osobista.

Informacje o WestRock WestRock (NYSE: WRK) jest światowym liderem w dziedzinie zrównoważonych rozwiązań papierniczych i opakowaniowych, zatrudniającym ponad 50 000 członków zespołu w obu Amerykach, Europie oraz regionie Azji i Pacyfiku. Nasze zintegrowane możliwości pakowania oferują kompleksowe rozwiązania, które pomagają klientom sprostać największym wyzwaniom. 

WestrockREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułKwalifikacja wojskowa
Następny artykułAktualizacja planu postępowań