Z okazji Dnia Dziecka Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza do udziału w Rodzinnej Grze Miejskiej „Z przewodnikiem pod pomnikiem”.

Gra skierowana jest do rodzin z dziećmi (sugerowany wiek dzieci 6-13 lat). Rywalizacja rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 5 czerwca 2021 r., więc czasu na jej wykonanie jest dużo.

Organizatorzy przygotowali rymowane zadania rozmieszczone w różnych częściach miasta, zakodowane zagadki czy rebusy. Wszystkie pytania w grze nawiązują do pomników znajdujących się na terenie Tczewa, jak również do symbolicznych pomników słońca, miłości i muzyki. O co dokładnie chodzi? Musicie przekonać się sami, biorąc udział w naszej zabawie.

Warunkiem uczestnictwa w Rodzinnej Grze Miejskiej jest wypełnienie zgłoszenia online. Link do zapisów: https://forms.gle/NnxVB7veRbGAywau7

UWAGA – Ilość miejsc jest ograniczona!

Uzupełnioną kartę gry należy zostawić w portierni Centrum Kultury i Sztuki, w specjalnie przygotowanym pudle z logiem gry.

Dla uczestników zabawy mamy kupony na lody! Dodatkowo wszyscy uczestnicy biorą też udział w losowaniu 3 dodatkowych nagród – voucherów do wykorzystania w Empiku. Losowanie odbędzie się 13 czerwca o godz. 16.00 przed plenerowym koncertem „Bajkowe melodie” w parku za CKIS. Odbiór nagród – voucherów – możliwy będzie tylko w dniu losowania. Jeżeli wylosowany uczestnik gry/drużyna będzie nieobecna, nagroda przepada i losujemy kolejną osobę/drużynę.

www.ckis.tczew.pl

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułWyniki konkursu plastycznego
Następny artykułDzień Dziecka w Fabryce Sztuk