Z Nowego Sącza Pogoń wraca z jednym punktem.

1 LIGA KOBIET UKS 3 Staszkówka Jelna2-2 KS Pogoń Dekpol Tczew Bramki: 1` UKS 3 Staszkówka Jelna
11` UKS 3 Staszkówka Jelna
60` Paulina Magulska( Magdalena Górska)
65` Paulina Magulska(Magdalena Sobal)
Przeciwnikiem tczewskiego zespołu w siódmej kolejce był bardzo młody zespół UKS 3 Staszkówka Jelna. Początek spotkania jak i cała pierwsza połowa nie najlepsza w wykonaniu tczewianek. Bardzo szybko stracone dwie bramki i na starcie gra nie układała się. Do przerwy było bardzo mało dogodnych sytuacji z obu stron, a gra toczyła się w większości w środkowym sektorze boiska. Po powrocie z szatni mecz się bardziej otworzył. Oba zespoły miały swoje sytuacje do zdobycia gola, jednakże to zespół z Tczewa dwukrotnie trafił do siatki. Obie bramki zdobyła kapitan Paulina Magulska. Pierwsza po składnej akcji zmienniczek Joanny Ścisłowskiej, a także Magdaleny Górskiej, ostatnia wyłożyła piłkę Magulskiej. Paulina bez zastanowienia oddała strzał w stronę bramki przeciwniczek i piłka znalazła drogę do siatki. Na kolejne trafienie Pauliny Magulskiej nie musieliśmy długo czekać. Pięć minut później w sytuacji sam na sam wykazała się kunsztem sportowym i umieściła piłkę w bramce. W końcówce spotkania oba zespoły miały swoje sytuacje, aby przechylić szalę na swoją stronę, jednakże brakowało skuteczności. W tym sezonie jest to już czwarty remis zespołu Pogoni Dekpol Tczew. W następny weekend pierwszoligowa Pogoń Dekpol Tczew podejmie, MUKS Pragę Warszawa. Mecz odbędzie się 11 października (niedziela), o godzinie 12:00 na Stadionie im. Jana Stachowiaka przy ulicy Elżbiety 21A.

Sponsorem strategicznym jest firma Dekpol.
Sponsorami głównymi są: Miasto Tczew, Hotel nad Wisłą & Gościniec.