Stowarzyszenie Operetka Wrocławska serdecznie zaprasza 26 czerwca o godz. 18.00 na plenerowy koncert na placu Hallera, w brawurowym wykonaniu znakomitych śpiewaków oraz tancerzy Teatru Scena Kamienica. Wstęp wolny!

W repertuarze “Operetki na wynos!” znajdą się największe przeboje operetkowe takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar, Stanisław Moniuszko czy Jacques Offenbach. W programie nie zabraknie ukochanych przez słuchaczy szlagierów: „Wielka sława to żart!”, „Brunetki, blondynki”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Pieśń o Wilji”, “Kuplety Adeli”, “Lat dwadzieścia miał mój dziad”, a także czardaszów, walców i fokstrotów.

Wystąpią: Liza Wesołowska – sopran Damian Domalewski – tenor Tomasz Maleszewski – tenor Koncerty poprowadzi Maciej Michałkowski. 

Po każdym koncercie dla dzieci uczestniczących w wydarzeniach będą wręczane kolorowanki operetkowe, które zawierać będą ciekawostki, rebusy, zagadki, wykreślanki i krzyżówki, związane ze sztuką operetkową. Zaplanowany został także konkurs na najpiękniejsze prace plastyczne.

Poza koncertem w Tczewie, odbędą się jeszcze cztery koncerty w miejscowościach powiatu tczewskiego: Subkowach, Pelplinie, Morzeszczynie i Gniewie.

Harmonogram wydarzeń:

25 czerwca 2022 (sobota)

  • godz. 15:00 plac przy Domu Kultury SUBKOWY
  • godz. 17:00 Barokowy Zespół Parkowy PELPLIN
  • godz. 19:00 park vis-a-vis Urzędu Gminy MORZESZCZYN

26 czerwca 2022 (niedziela)

  • godz. 15:00 rynek GNIEW
  • godz. 18:00 plac Hallera TCZEW

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków budżetu Powiatu Tczewskiego.

(organozator)REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułTczewscy seniorzy świętowali jubileusze małżeńskie
Następny artykułMistrzostwa o Puchar Prezydenta Tczewa w Mölkky