Od 6 września stanowisko Prezesa Zarządu Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. objęła Dorota Turkowska. Nowa prezes została powołana przez Radę Nadzorczą spółki.

Dorota Turkowska jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uprawnienia zawodowe radcy prawnego zdobyła w 2010 r.

Biznesowe doświadczenie oraz wiedzę zdobywała od 2008 r. m.in. w INC S.A. z siedzibą w Poznaniu, dynamicznie rozwijającej się polskiej grupie kapitałowej funkcjonującej w obszarze inwestycji oraz doradztwa na polskim rynku kapitałowym, wspierającej rozwój małych i średnich przedsiębiorstw.

Od 2013 r. współpracuje z jedną z wiodących firm doradczych wspierającą jednostki samorządu terytorialnego różnego szczebla na terenie całego kraju.

Posiada doświadczenie w obsłudze procedur przekształceń formy prawnej spółek handlowych, obsłudze posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej i Walnych Zgromadzeń oraz kompleksowej pomocy prawnej we wszystkich aspektach legalności działań w szczególności w zakresie obsługi prawnej spółek kapitałowych.

Od 2015 r. prowadzi własną Kancelarię Radcy Prawnego, specjalizując się w prawie cywilnym, rodzinnym i spadkowym.

Prywatnie, Dorota Turkowska jest pasjonatką turystyki górskiej (via ferraty) oraz wypraw offroadowych, a także entuzjastką aktywnego trybu życia, zafascynowaną jogą kundalini i rozwojem osobistym.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułGranty PPGR – pierwsze komputery rozdane
Następny artykułO punkty z Mistrzyniami Polski!