6 sierpnia o godz. 19:00 odbędzie się koncert w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Progress w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuk.

Zapraszamy wszystkich Państwa na wyjątkowy koncert muzyki filmowej. Usłyszmy m.in. utwory z wielkich filmowych hitów takich jak: „Ojciec chrzestny”, „Zapach kobiety”, „Marzyciel” czy „Śniadanie u Tiffany’ego”. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną również suity orkiestrowe zawierające tematy z takich polskich kinematograficznych przebojów jak: „Janosik”, „Noce i dni”, „Czterej pancerni”, „Stawka większa niż życie”, „Ogniem i mieczem”, „Bandyta”.

Ten wyjątkowy koncert pozwoli docenić kunszt oraz talent najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej. Zapraszamy na wieczór z muzyką, która rozpala publiczność na całym świecie!

W podróż po dźwiękowych przestworzach zabierze Państwa Orkiestra Kameralna Progress pod batutą Szymona Morusa oraz zaproszeni goście: akordeonista Paweł Zagańczyk oraz pianista Jakub Ostrowski. Koncert poprowadzi Kamil Wicik.

WSTĘP WOLNY

Koncert odbędzie się w reżimie sanitarnym. Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie CKiS od 20.07.2021. Koncert dofinansowano z budżetu Miasta Tczewa.

Organizatorzy:

Pomorskie Stowarzyszenie Musica Giovane

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

Wykonawcy:

Paweł Zagańczyk – akordeon

Jakub Ostrowski – fortepian

Orkiestra Kameralna Progress

Szymon Morus – dyrygent

Kamil Wicik – prowadzenie

CKiS

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułNowa książka Józefa Golickiego „Gmina Tczew. Niezwykłe miejsca i wydarzenia”
Następny artykułKociewsko-Powiślański Rajd Rowerowy przejechał przez Kociewie i Powiśle