25 lutego o godz. 19.00 zapraszamy na koncert Maleńczuk & Rhythm Section do sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki. Bilety: 159zł – 129 zł dostępne w kasie CKIS oraz internetowo: ckis.interticket.pl oraz www.unikultura.pl.

MALEŃCZUK & Rhythm Section to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych, jak i późniejszych dokonań Maćka, które przysporzyły mu olbrzymiej sympatii i popularności wśród wyrobionej części publiczności. Bliski, bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, po prostu Maleńczuk w czystej postaci. Ten, o którym mówi się: nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie jest życie!

Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już MALEŃCZUK “KONCERT SOLO” z  kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.

Organizator: Fundacja UnikulturaREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułMAYDAY 2 – spektakl / Bałtycki Teatr Różnorodności – 24 lutego
Następny artykuł„Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnością” – edycja 2024