Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie proponuje zajęcia na czas ferii.

SPEKTAKL DLA DZIECI ONLINE „ATAK CLOWNÓW”  W WYKONANIU TEATRU NA WALIZKACH

Spektakl dostępny na kanale Youtube CKiS w terminie: od 4 stycznia 2021r. o godz. 10.00 do dnia 8 stycznia 2021r. do godz. 18.00.

Niepowtarzalny spektakl dla dzieci, w którym dawno dawno temu…

A może wcale nie tak dawno pojawiły się dwie ekscentryczne postaci. Ich przybycie wywołało niesamowite poruszenie wśród mieszkańców planety Ziemia. Ci, którzy dotychczas ich spotkali wpadli w dobry humor i dziecięcą radość.

Uwaga, uwaga: clowni atakują, clowni nadciągają!

Zapraszamy na spektakl dla dzieci pt. Atak Clownów – wiązkę komediowych scenek fabularnych, skeczy oraz gagów, których głównymi bohaterami są te właśnie ekscentryczne postacie. Pełno tu zaskakujących zwrotów akcji i fabularnych niespodzianek. Możemy tu zobaczyć pokaz żonglerki oraz pokaz jazdy na monocyklu. Spektakl ma szybkie tempo i nie pozwala się nudzić a humor przeplata się z wartościowymi morałami. Ponadto – dużo interakcji oraz wspólnej zabawy z widzami!

Atak Clownów, to spektakl, przy którym świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale także ich rodzice.

WYZWANIE PLASTYCZNE – KONKURS PLASTYCZNY „Klauni i inni czyli będzie śmiesznie”

W tym roku nasze zajęcia w okresie ferii związane są z klaunami, podobnie, choć nie tak samo, będzie z naszym wyzwaniem plastycznym. Narysujcie, namalujcie lub zróbcie wyklejankę z tym, co was śmieszy.

Zgłoszenia – zdjęcia prac plastycznych przyjmujemy od 4 stycznia 2021 do 17 stycznia 2021r. włącznie. Czekają na Was 3 bony do Empiku o wartości 100 zł.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku wczesnoszkolnym (z kl. 1-3).

Szczegóły w Regulaminie Konkursu.

WYZWANIE TANECZNE – proponujemy Wam zabawę taneczną – oczywiście pozostajemy w stylistyce cyrkowej. Wyzwanie polega na jak najwierniejszym odtworzeniu układu tanecznego z filmu instruktażowego z choreografią przygotowaną przez naszą instruktor Basię Kazimierczyk. Pamiętajcie – akcent cyrkowy/clownowy jest obowiązkowy!

Wasze filmiki /nagrane telefonem komórkowym/ zamieszczajcie pod wydarzeniem na facebooku CKIS  – na zgłoszenia czekamy do 17.01.2021r.

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody – 3bony do Empiku, każdy o wartości 100zł!

UWAGA – film instruktażowy dostępny będzie od dnia 4 stycznia 2021r. na naszym FB.

WYZWANIE STYLIZACYJNE

Czekamy na Wasze „stylówy” a’la klaun! Zgarnijcie atrakcyjne nagrody. Na zdjęcia w przebraniu klauna lub twarzy – w makijażu klauna czekamy do 17.01.2021r.

Fotki umieszczajcie w komentarzu pod wydarzeniem na facebooku CKiS!

Uwaga 3 najciekawsze przebrania nagrodzimy bonami do Empiku o wartości 100 zł!

GRA MIEJSKA „PRZYCZAJONY MIESZKANIEC, UKRYTY TCZEW”

wiek uczestników: 13-19 lat

ilość uczestników – 30 osób

Start Gry w dniu 4 stycznia 2021, zakończenie w dniu 10 stycznia 2021r.

Głównym zadaniem uczestników gry jest przejście trasy składającej się z kilku punktów kontrolnych. Punkty te umiejscowione są w różnych częściach miasta i dotyczą historii, osób i ciekawostek związanych z Tczewem, oraz miejsc ważnych na mapie miasta.

Każdy z graczy otrzyma kartę gry, na której zapisane będą kolejne zadania. Przemieszczając przestrzeń miejską, uczestnicy odnajdują kolejne lokalizacje i rozwiązują zadania. Zadania są różne – kreatywne, logiczne, związane z lokalną historią.

Gra Miejska jest grą terenową więc warto zaopatrzyć się w wygodne buty, dobry humor oraz…telefon komórkowy, który będzie potrzebny do niektórych zadań. Dzięki Grze uczestnicy poznają ciekawe miejsca, poznają trochę historii naszego miasta oraz dowiedzą się czegoś o słynnych osobach pochodzących z Tczewa.

Na wszystkich, którzy ukończą grę – czekają upominki. Dodatkowo – wśród uczestników gry wylosujemy 3 osoby – które nagrodzimy kuponami upominkowymi  – na kwoty 200 zł, 150 zł, 100zł – do wykorzystania w Empiku! Losowanie nagród nastąpi w dniu 13 stycznia 2021, wszyscy nagrodzeni zostaną poinformowani o terminie i możliwości odbioru nagrody.

Uwaga – Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! O zakwalifikowaniu do Gry poinformujemy każdego z uczestników.

Zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfn_tLioX5pNzuiPz3VtxWhZfGcj4g2fpN_n00e0I35fhnz8Q/viewform

WARSZTATY MINECRAFT ONLINE

OPIS ZAJĘĆ:

Tym razem uczestnicy warsztatów podczas spotkań online przeniosą się w zimową scenerię i pracować będą nad budową skoczni narciarskiej.  Aby zajęcia pozbawione były monotonii co jakiś czas realizowane będą dodatkowe questy.

Termin zajęć:  11-17 stycznia 2021. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 7-12 lat i  realizowane będą w dwóch grupach:

 pierwsza grupa – godz. 16.00-17.00

druga grupa – godz.  17.00 – 18.00

Zapisy drogą mailową na adres dawidklein89@gmail.com z podaniem imienia i nazwiska dziecka, wieku, nr tel kontaktowego do rodzica.

Uwaga – Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułFerie z Fabryką Sztuk
Następny artykułOpieka wytchnieniowa – konkurs dla NGO