Młodego tczewianina Konrada Repińskiego w najbliższą niedzielę będzie można zobaczyć w znanym programie TVP2 – Szansa na Sukces edycja Eurowizja Junior 2020.

Jedenastoletni tczewianin Konrad Repiński wystąpił w znanym programie telewizji polskiej Szansa na Sukces. Zaśpiewał w jednym z trzech odcinków, będących eliminacjami do Eurowizji Junior 2020. Dzieci śpiewały w nim znane piosenki z bajek, takich jak „Król Lew”, „Pocahontas” czy „Kraina Lodu”. Odcinek z udziałem Konrada będzie można zobaczyć w TVP2 w niedzielę 20 września, początek programu o godzinie piętnastej piętnaście.

Talent wokalny Konrada widzowie TVP 2 poznali już na początku tego roku, kiedy emitowana była 3 edycja The Voice Kids. Śpiewany przez tczewianina utwór z filmu Podróże Pana Kleksa spodobał się wszystkim jurorom, aktualnie na kanale Youtube ma blisko 1 milion 300 tysięcy odsłon. Uczeń tczewskiej jedenastki rozwija swoje wokalne i aktorskie umiejętności pod opieką Karola Świtajskiego ze stowarzyszenia teatralnego Ingenium. Konrad występuje w musicalach realizowanych przez Ingenium. Grał na przykład główną rolę Nemeczka w „Chłopcach z Placu Broni”. Aktualnie Konrad przygotowuje się do roli Adasia Niezgódki w spektaklu “Akademia Pana Kleksa”, którego premiera odbędzie się 4 października w Teatrze Miniatura w Gdańsku. Pracuje również nad swoim pierwszym autorskim materiałem muzycznym.

Zachęcam do opublikowania linków:

https://www.youtube.com/channel/UClrJ7SIJ1uq3ZBl6q81_Qew

Krzysztof Repiński

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułUczciliśmy ofiary sowieckiej napaści
Następny artykułKonkurs flash Kopernik