Zbrickowana Fabryka Sztuk? Dlaczego nie! Tym bardziej, że jest okazja do świętowania. Nawet podwójna: 28 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień LEGO®, a już niebawem, dokładnie 22 lutego, Fabryka Sztuk będzie miała 15 lat.

Bardzo doceniamy potencjał najsłynniejszych klocków świata i sympatię, jaką darzą te kultowe cegiełki (bricki) zarówno najmłodsi, jak i wielu dorosłych, i dlatego proponujemy konkurs. Do 17 lutego dzieci będą mogły przesłać swój koncept na „Fabrykę Sztuk z klocków”. Można narysować w pikselowym stylu budynek, w którym mamy siedzibę bądź to, co znajduje się w jego wnętrzu, czyli  np. wystawę. Tym, którzy wolą budowanie od rysowania, proponujemy stworzenie autorskiej budowli z klocków. Czekamy na Wasze wizje muzeum, galerii sztuki czy też inscenizacji historycznej – temat ma nawiązywać do Fabryki Sztuk. Zdjęcia rysunku i budowli wraz z jej opisem należy przesłać drogą mailową: promocja@fabrykasztuk.tczew.pl Nie zapomnijcie o kartach zgłoszenia – zachęcają do udziału w zabawie edukatorzy z Fabryki Sztuk.

Do wygrania zestawy plastyczne, gry oraz gadżety promocyjne Fabryki Sztuk. Regulamin dostępny na: www.fabrykasztuk.tczew.plREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułCOVID-19 – skrócone godziny pracy punktów Karty Mieszkańca Tczewa
Następny artykułDzień Tczewa w latach 1995-2010 – wystawa online na stronie Skarbnicy