W ramach przedsięwzięcia “FYRTEL DZIAŁA-MY, w imieniu organizatorów, zapraszamy wszystkich na podwórkowy koncert muzyki klasycznej. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 24 września na podwórku przy ulicy Słowackiego 5. Początek o godzinie 19:00.

Grupa organizująca wydarzenie zapowiada występ kilku osób, które zagrają wybrane przez siebie utwory muzyki klasycznej. Program pozostaje tajemniczy, zatem warto być od samego początku. Przewidywany czas trwania 1-1,5 godziny. Docelowo muzyki będzie można posłuchać na świeżym powietrzu, jednakże gdy pogoda pokrzyżuje plany, wówczas koncert odbędzie się na parkingu podziemnym. 
Celem wydarzenia jest zwiększenie dostępności do sztuki i kultury oraz rozwój społeczności lokalnej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Zadanie jest realizowane jest przez Fundację To i Co z Tczewa w ramach realizacji zadania publicznego pn.  „FYRTEL DZIAŁA-MY”. Całość jest dofinansowana w ramach projektu pn. „Miasto od nowa – rewitalizacja Starego Miasta i Zatorza”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 8, Działanie 8.1. Kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne – wsparcie dotacyjne, 8.1.1 Kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne realizowane dla Obszaru Metropolitarnego Trójmiasta – mechanizm ZIT”.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułWykonanie muralu na elewacji budynku mieszkalnego przy ul. Podmurnej 12 w Tczewie
Następny artykułRockowe granie w Klubie Muzycznym CKiS