Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie przypomina, iż od 1 lipca br. trwa nabór wniosków o ustalenie prawa do zasiłków rodzinnych oraz specjalnego zasiłku opiekuńczego na kolejny okres zasiłkowy, trwający od 1 listopada 2021 r. do 31 października 2022 r.

W związku z powyższym, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie przypomina wszystkim osobom chcącym zachować ciągłość uprawnień do tego świadczenia, o konieczności złożenia wniosku na nowy okres zasiłkowy 2021/2022.

UWAGA!

Tylko złożenie wniosku do końca listopada 2021 r. gwarantuje, że świadczenie zostanie wypłacone z wyrównaniem od 1 listopada.

Wnioski można składać drogą elektroniczną lub osobiście w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tczewie, przy ul. 1 Maja 8. Do dyspozycji interesantów w dalszym ciągu pozostaje skrzynka na korespondencję, umiejscowiona w bezpośrednim sąsiedztwie biura podawczego Ośrodka. W celu usprawnienia procesu wydawania decyzji, prosimy, aby składane podania wraz z załącznikami były trwale połączone (np. zszyte zszywaczem, włożone do koperty, lub koszulki na dokumenty), opatrzone imieniem i nazwiskiem wnioskodawcy i numerem telefonu do kontaktu.

Jednocześnie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie informuje, iż począwszy od 1 grudnia 2021 r. zmianie ulegną godziny otwarcia Punktu Obsługi Interesantów Działu Świadczeń Rodzinnych.

Punkt będzie otwarty:

  • od poniedziałku do środy oraz w piątki w godzinach od 7.15 do 13.00
  • w czwartki od 9.15 do 15.15

(MOPS)REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułArkadia ma najlepszych amatorskich graczy bilarda
Następny artykułNowe Centrum Usługowe – nie dla mieszkaniówki