Klaster energii – spotkanie z przedsiębiorcami

57

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu online dotyczącym udziału w strukturach Klastra Energii Pelplin. Data spotkania online: 4 i 10 sierpień 2022 r. godzina 10:00.

Szanowni Przedsiębiorcy,

Działając w porozumieniu z Koordynatorem Klastra Energii Pelplin – firmą DOEKO Group Sp.  z o.o. zwracamy się z propozycją przyłączenia Państwa przedsiębiorstwa do Klastra Energii.

Uczestnictwo w Klastrze Energii niesie za sobą szereg korzyści ekonomicznych wśród których wyróżniamy m.in.:

• Dedykowane dotacje Klastrom Energii – brak możliwości skorzystania z programów podmiotów nie działających w strukturach Klastra Energii;

• Możliwość skorzystania z systemu opustowego – obniżenie do 25% kosztów opłaty dystrybucyjnej;

• Pomoc Koordynatora Klastra w ocenie potencjału możliwości budowy inwestycji w OZE na potrzeby własne przedsiębiorstwa oraz na potrzeby Klastra Energii możliwość lokalnej dystrybucji energii na preferencyjnych warunkach dla innych Uczestników Klastra;

• Obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej poprzez możliwość realizacji własnych inwestycji w OZE, czy bezpośredni zakup zielonej energii na preferencyjnych warunkach.

Wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły przystąpienia do Klastra zostaną przekazane i omówione przez Koordynatora.

Spotkanie odbędzie się w formule online. Wystarczy kliknąć w link poniżej, żeby dołączyć. W razie pytań bądź trudności prosimy o kontakt z opiekunem klastra.

Link do spotkania online 04.08.2022 r.: https://teams.live.com/meet/9452090626802

Link do spotkania online 10.08.2022 r.: https://teams.live.com/meet/9433556073688

Opiekun klastra: Dawid Czech

tel. 533-353-759

e-mail: dawid.czech@doekogroup.pl

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułKabaret CHYBA w programie „CZTERY”- 6 sierpnia
Następny artykułBezpłatne badania mammograficzne – 30 sierpnia przy Kauflandzie