Już jutro kolejna odsłona kina plenerowego w parku za Centrum Kultury i Sztuki. Projekcja komedii sensacyjnej w gwiazdorskiej obsadzie “Dżentelmeni” rozpocznie się o godz. 20.30.

  • reż. Guy Ritchie
  • czas trwania: 1 godz. 53 min.
  • obsada: Hugh Grant, Matthew McConaughey, Colin Farrell, Charlie Hunnam, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong

Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.

Opis filmu pochodzi od dystrybutora.

Regulamin wydarzeń plenerowych organizowanych przez CKiS – pobierz

(CKiS)REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułStadion lekkoatletyczny – 80 proc. prac już wykonana
Następny artykułKabaret K2 w programie „Jedziemy dalej!”