6 sierpnia o godz. 20.30 miłośnicy kina pod chmurką obejrzą w parku przy Centrum Kultury i Sztuki film “Palm springs”.

ŻYJ, JAKBY JUTRA NIE BYŁO.

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

„Palm Springs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda „Brooklyn 9-9” i „Saturday Night Live”, oraz Cristin Milioti, znana z serialu „Fargo” czy „Jak poznałem waszą matkę”.

„Palm Springs” to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.

Opis filmu pochodzi od dystrybutora.

  • reż. Max Barbakow
  • bilety: 10 zł
  • czas trwania: 90 min., gatunek: komedia
  • obsada: Andy Samberg, Cristin Milioti, J.K. Simmons

(CKiS)

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułFlyball Tczew – już 14 i 15 sierpnia
Następny artykułCzas wilka – spektakl w parku za CKiS