Temat karmienia piersią dla wielu wciąż pozostaje tabu. Tczewska fotografka chce uświadomić, że to piękna i naturalna rzecz. Dlatego wpadła na pomysł zorganizowania specjalnej sesji zdjęciowej.

Karmienie piersią – szczególnie w miejscach publicznych – budzi emocje. Niestety, czasami niezdrowe. Aby uświadomić jak piękną i ważną relację daje ten proces tczewska fotografka chce zorganizować pierwszą w naszym mieście sesję grupową dla mam.

Chciałabym zorganizować dla mam w naszym mieście – z tego co się orientuję – pierwszą jak dotąd grupową sesję karmienia piersią w związku z obchodzonym 1 sierpnia Światowym Tygodniem Promocji Karmienia Piersią. Każda z Mam otrzymałaby ode mnie kilka darmowych ujęć, a dodatkowe mogłaby dokupić, gdyby była zainteresowana. Sesje takie są organizowane już na prawdę w wielu miastach, może warto wprowadzić taką tradycje również w Tczewie – pisze Angelika Mróz.

Wszystkie chętne do udziału w przedsięwzięciu mogą zgłaszać swój akces pod numerem telefonu – 730 270 144REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułPocztówka z… –wakacyjny konkurs Fabryki Sztuk
Następny artykułRodzinny spacer z przewodnikiem po mieście