Stadion dla lekkoatletów coraz bliżej

Wznowione zostały prace przy budowie boiska lekkoatletycznego przy ul. Bałdowskiej.

Uczestniczki i uczestnicy konkursu Rowerem do Pracy pomagają potrzebującym!

Trwa IV edycja konkursu Rowerem do Pracy. Mimo trudnej sytuacji związanej z epidemią COVID-19 jest z nami 49 firm i 279 pracowników, którzy w pierwszym miesiącu konkursu wykonali 6100 przejazdów rowerem, w tym 4600 do/z pracy.

Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych Masters

26 września po raz drugi w Powiecie Tczewskim odbyły się Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych Masters na odcinku 10 kilometrów.

Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej – trwają zapisy

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji informuje, że rozpoczęły się zapisy na Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej.

Zawodnik tczewskiej Grupy Kolarskiej Gryf na podium

Oskar Krajnik, członek Grupy Kolarskiej Gryf Tczew, zajął trzecie miejsce w kategorii OPEN podczas VI Wyścigu MTB Pamięci Kresowian w Prabutach.

Pogoń „Gościniec nad Wisłą” Tczew piąta w Pucharze Polski w Beachsoccerze kobiet

W dniach od 3 do 5 lipca na stadionie letnim w Gdańsku Brzeźnie odbyły się rozgrywki Pucharu Polski kobiet w Beachsoccerze.

Znamy oferty na wybór operatora nowego MEVO

26 lipca 2021 r. otwarte zostały oferty złożone elektronicznie w postępowaniu na wybór operatora Systemu Roweru Metropolitalnego.  Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot na realizację zamówienia podstawowego zabezpieczył...

Flyball Tczew – już 14 i 15 sierpnia

Tczewski Bulwar Nadwiślański po raz kolejny zapełni się okrzykami radości i szczekaniem podekscytowanych psich sportowców. 14 oraz 15 sierpnia odbędą się IV Ogólnopolskie Zawody...

Grand Prix Tczewa w Tenisie ziemnym – II turniej

22 maja odbył się drugi turniej Grand Prix Tczewa w tenisie ziemnym, w którym uczestniczyło 12 zawodników.