Wniosek złożony przez Miasto Tczew w odpowiedzi na konkurs „Granty PPGR – wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”, został zakwalifikowany do dofinansowania.
Celem projektu jest wsparcie rodzin popegeerowskich z dziećmi w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego. Wsparciem zostaną objęte dzieci, wnuki i prawnuki osób które pracowały niegdyś w zlikwidowanym, państwowym przedsiębiorstwie gospodarki rolnej.

Nie wszystkie wnioski złożone przez mieszkańców zostały pozytywnie zakwalifikowane.  Pierwotnie wpłynęło ich blisko 400 jednakże po weryfikacji załączonych dokumentów, zaakceptowano do wsparcia 261.

Obecnie czekamy na podpisanie umowy o przyznanie grantu, po jej podpisaniu i otrzymaniu środków, uruchomiona zostanie procedura przetargowa na zakup sprzętu komputerowego. Z osobami, których dokumenty zostały zweryfikowane pozytywnie będziemy się kontaktować po podpisaniu umowy. Realizacja zadania przewidziana jest na II kwartał. W przypadku pytań i wątpliwości można się kontaktować pod nr 58 7759-492 lub 58 7759-379.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułWarsztaty linorytu
Następny artykułTrwają prace przy budowie wiaduktu