Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zaprasza do udziału w grze miejskiej „Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew 2”. Poprzednia edycja cieszyła się sporym zainteresowaniem, więc powstały kolejne zadania związane z naszym miastem.

Pracownikom CKIS w przygotowaniu pytań pomagali przedstawiciele Fabryki Sztuk, Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Aleksandra Skulteta, Radia Tczew, Telewizji TeTka, Fundacji Pokolenia oraz pasjonaci historii i uczestnicy pierwszej edycji gry.

Głównym zadaniem uczestników gry jest przejście trasy, składającej się z kilku punktów kontrolnych. Punkty te umiejscowione są w różnych częściach miasta i dotyczą historii, osób i ciekawostek związanych z Tczewem oraz miejsc ważnych na mapie miasta. Każdy z graczy otrzyma kartę gry, na której zapisane będą kolejne zadania. Przemierzając  przestrzeń miejską, uczestnicy odnajdują kolejne lokalizacje i rozwiązują zadania. Gra miejska jest grą terenową, więc warto zaopatrzyć się w wygodne buty, dobry humor oraz… telefon komórkowy, który przyda się do robienia zdjęć potrzebnych do zaliczenia zadań.

DLA KOGO GRA?

W grze mogą wziąć wszyscy chętni, którzy ukończyli 13 lat. Nie ma górnej granicy wiekowej dla uczestników, dlatego też zapraszamy młodzież, dorosłych i seniorów do poznawania naszego miasta od zupełnie innej strony. W grze uczestnicy biorą udział indywidualnie. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w grze z rodzicem/opiekunem prawnym.

ZGŁOSZENIA

Rejestracja uczestników odbywa się tylko poprzez formularz: https://forms.gle/gHbRsB4Z7eMyWwGS6https://forms.gle/gHbRsB4Z7eMyWwGS6

Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie udziału w grze. UWAGA – Ilość uczestników jest ograniczona. Na zgłoszenia czekamy do 24 września włącznie.

START GRY

Gra rozpoczyna się 26 września o godz. 12.00 spotkaniem z uczestnikami gry w Centrum Kultury i Sztuki. Na wykonanie zadań są 24 godziny! Zakończenie nastąpi  w samo południe – 27 września – też w Centrum Kultury i Sztuki.

Zaczynamy! Czas start…

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM!

Gra Miejska organizowana jest z ograniczeniami dotyczącymi przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się COVID-19 dlatego też należy, przed zgłoszeniem się do zabawy, zapoznać się z regulaminem GRY.

(CKiS)

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułWarsztaty plastyczne dla dzieci
Następny artykułPrezydent Tczewa „Zasłużonym dla Ligi Morskiej i Rzecznej”