W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl online „Dzielny Grześ i Święty Mikołaj” w wykonaniu Teatru Barnaby – 20 grudnia 2020 o godz. 16.00 na Kanale CKiS Tczew na YouTube.

Będzie to klasyczne przedstawienie pacynkowe, odgrywane na oryginalnej scence pacynkowej wzorowanej na angielskim teatrze Punch&Judy.

Święta tuż, tuż… Na pewno każde grzeczne dziecko czeka na swój wymarzony prezent. Niestety, w mieście pojawiła się okropna wiedźma, która swoimi czarami będzie chciała wszystko zepsuć. Na szczęście nad pracą Świętego Mikołaja czuwa Dzielny Grześ, który nie pozwoli czarownicy na żaden występek i uratuje ten jakże ważny dzień w Roku. Jak Grześ tego dokona? Chyba najlepiej będzie, jak zobaczycie to sami.

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 3-10 lat.

Teatr Barnaby to teatr marionetkowy założony w 2014 roku w Gdańsku. Obecnie posiada cztery  sceny lalkowe prezentujące jedenaście spektakli, w tym m.in.: „Baśń o rycerzu bez konia”, „Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa”, “O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce”, „Calineczka”. Założycielem i twórcą scen jest Marcin Marzec, aktor, reżyser i scenograf marionetkowy. Teatr Barnaby regularnie współpracuje z wieloma instytucjami kulturalnymi w całej Polsce i Europie.

[CKiS]

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułFabryka Sztuk online – wspomnienia świadka historii
Następny artykułZmiana harmonogramu odbioru odpadów