Wyłoniliśmy wykonawcę prac związanych z demontażem, transportem i unieszkodliwianiem wyrobów zawierających azbest. W tym roku realizowanych będzie 15 wniosków.

Dotyczą one głównie domków jednorodzinnych, ale również altan na działkach ogrodniczych, budynków gospodarczych. Przedstawiciele firmy będą indywidualnie ustalać z właścicielami nieruchomości termin wykonania prac. Mieszkańcy nie płacą za tę usługę – koszty pokryje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i budżet miasta.

Na wykonawcę prac związanych z demontażem, transportem i unieszkodliwianiem wyrobów zawierających azbest w ramach konkursu „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Miejskiej Tczew” edycja 2020 wybrano firmę: „ECO-POL” sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Dworcowej 9, 86-120 Pruszcz.

W związku z powyższym, w celu wykonania usługi usuwania wyrobów zawierających azbest, prosimy Wnioskodawców o współpracę z firmą „ECO-POL” sp. z o. o. i spełnienie wszystkich warunków koniecznych do wykonania zadania w zakresie przedstawionym we wnioskach o dofinansowanie. Numer telefonu do Wykonawcy usługi: (52) 330 80-65.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułBezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców metropolii
Następny artykułUdajmy się na „Tęczową wędrówkę” z Zofią Daniel i tczewską biblioteką