Dama z kociczką – konkurs fotograficzny ONLINE z okazji Światowego Dnia Kota

273
17 lutego to najważniejsze święto wszystkich miłośników kotów, czyli Światowy Dzień Kota. Pracownicy Centrum Kultury i Sztuki również są miłośnikami oraz posiadaczami tych fascynujących zwierząt. W związku z naszą sympatią do kotów postanowili zorganizować konkurs – i to nie byle jaki – bo łączący miłość do kotów oraz sztukę… W jaki sposób, można zapytać?

CKiS zaprasza do konkursu wszystkie Panie kochające koty, gdyż ogłasza zabawę pod hasłem „Dama z kociczką”. W ramach konkursu należy sfotografować się z kocim przyjacielem (może to być zarówno kot, jak i kocica) w stylu podobnym do słynnego obrazu Dama z gronostajem (łasiczką). Zdjęcie z kotem wraz z informacją o jej autorze należy umieścić pod postem na Facebooku informującym o konkursie. Chętnie poznany też imiona Waszych kotów.

Konkurs odbędzie się na Facebooku CKIS Tczew w dniach 17-21 lutego. Szczegóły konkursu Dama z kociczką dostępne są w regulaminie na stronie www.ckis.tczew.pl

Żeby Was zachęcić do wstawiania zdjęć, pracownicy Centrum Kultury i Sztuki postanowili pochwalić się własnymi zwierzakami, ale już bez stylizacji na obraz. 

(CKiS)REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułStand up Tczew: Olka Szczęśniak ”Wszyscy jesteśmy hipokrytami” – 28 lutego w CKiS
Następny artykułZgłoszenia kandydatów na rachmistrzów – czekamy do 16 lutego