W ramach Centrum Inicjatyw Twórczych działających przy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie rusza nowy projekt. Skierowany jest do amatorskich zespołów, grup muzycznych, znajomych lubiących razem grać, wszystkich, dla których muzyka jest częścią życia i chcieliby pokazać swoją twórczość na scenie.

Uczestnicy projektu zyskają możliwość wspólnego grania i występu na scenie! Co trzeba zrobić? Wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy i podzielić się z nami próbką swojej twórczości. Link do formularza: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBDsjqMU_rjaPzz4G4RpenIEFbzOa-C2ywPOQE07Gl2-SgPQ/viewform

Regulamin projektu coolturalni: 

https://drive.google.com/file/d/13NZHZl0LcG7OmYYC1LH0HCVBOS14jEYq/view?usp=sharing


Pamiętajcie, żeby zapoznać się z regulaminem. Pytania kierujcie na maila: coolturalni.tczew@gmail.com lub naszego Facebooka. Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia do godziny 23:59.


Projekt realizowany jest w ramach Centrum Inicjatyw Twórczych działających przy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Jego celem jest aktywizacja społeczności lokalnych i stworzenie warunków do rozwoju potencjału twórczego tkwiącego w mieszkańcach w każdym wieku. Działanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury “Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021”.

(CKiS)



REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułPremierowy koncert płyty “Orchestral tribute to Grzegorz Ciechowski” Orkiestry Kameralnej PROGRESS
Następny artykuł„Moralność Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej czyli Narodowe Czytanie w Tczewie