Tczewski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza wszystkich chętnych, którzy pragną wraz z aktorami Teatru TUTW wystąpić na scenie teatralnej, na casting, który odbędzie się we wtorek, 25 kwietnia 2023 r., o godz. 17.30 w Domu Organizacji Pozarządowych w Tczewie, Plac św. Grzegorza 5, pokój nr 23.Na casting należy przygotować dowolną aktorską prezentację, która ukaże osobowość uczestnika.

Wybrane osoby wezmą udział w przygotowaniach widowiska teatralno-muzycznego pt. „Świat wokół mnie” w reżyserii Piotra Weintza, którego premiera odbędzie się dnia 30 czerwca 2023 r. na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Scenariusz powstanie na podstawie wierszy i opowiadań nadesłanych na konkurs literacki, ogłoszony przez TUTW.

Działanie współfinansowane jest ze środków Gminy Miejskiej Tczew, Powiatu Tczewskiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego oraz realizowane w ramach projektu „Teatr TUTW- aktorzy trzeciego wieku w twórczym działaniu.” Koordynator projektu: Maria Banna.REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułUmyją pojemniki na odpady
Następny artykułPrzedszkolaki w Straży Miejskiej