Zapraszamy do bezpłatnego udziału w kolejnym spotkaniu online z cyklu “Biznes od kuchni”! Inspirujące rozmowy w luźnej atmosferze do porannej kawy i merytoryczne sekcje tematyczne, to punkty, które zapewnimy Wam już w najbliższy piątek 18 czerwca w godz. 10:00-12:00.

Kto tym razem będzie gościem naszego spotkania?

✅ Joanna Kuligowska ze Spółdzielni Lodziarskiej Jasna opowie nam o tym, jak w Tczewie powstawała inicjatywa i z jakimi wyzwaniami musiała się zmierzyć,

✅ Mariusz Portjanko z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Malborku, którego zapytamy o to w jaki sposób przygotować się do pozyskiwania funduszy unijnych oraz jakie inicjatywy mogą mieć szanse na pozyskanie środków w najbliższym czasie,

✅ Emilia Garska reprezentująca Kurierów Rowerowych oraz Fundację To i co, od której dowiemy się m.in. jak można ułożyć współpracę własnej organizacji z innymi przedsiębiorcami.  

Przygotowaliśmy dla Was również kolejne tematy merytoryczne!   Co w gospodarce piszczy, czyli przegląd nowinek pożytecznych każdemu, kto prowadzi działalność w Tczewie i okolicach – blok poprowadzi gospodarz Biznesu od kuchni, Krystian Jendrzejewski – kierownik Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, “Groch z kapustą – skuteczny networking czyli jaki?” – blok przygotowuje współorganizatorka wydarzenia, brainolog i trener biznesu, Marzena Anna Grochowska (Neurony do roboty), “Jak promować wydarzenie online na Facebooku, aby pojawili się na nim uczestnicy?” – podpowiedzi dla uczestników zbierze Adam Plutowski, szkoleniowiec i konsultant marketingowy; współorganizator wydarzenia.

Jak się zapisać na nasze spotkanie? Wystarczy, że zarezerwujesz sobie bezpłatnie miejsce na tej stronie: https://app.evenea.pl/event/411724-52/   W dniu wydarzenia (piątek 18.06 rano) otrzymasz na wskazanego przez siebie maila link bezpośredni do pokoju webinarowego. Nie jest wymagane dołączenie z kamerą i dźwiękiem z Twojej strony, dlatego możesz nas słuchać gdzie chcesz i jak chcesz! Do zobaczenia!

[DP]REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułZ Tczewa do „Mazowsza” – konkurs dla wokalistów
Następny artykułKociewie prezentowało swoje atrakcje na Śląsku