Biblioteka plenerowa zaprasza małych i dużych czytelników na cotygodniowe spotkania pod chmurką.

W każdą środę  lipca i sierpnia od godz.12.00 do godz. 13.00 obok budynku biblioteki na Starym Mieście przy Skwerze dr Schefflera odwiedź nasz Wakacyjny Kulturalny Pszczeli Zakątek.

Dlaczego pszczeli? Ponieważ pszczoły to małe, pracowite i często niedoceniane owady. Podczas spotkań, dowiesz się jak wiele im zawdzięczasz!

14 lipca podczas zajęć literacko-plastycznych na świeżym powietrzu. Bibliotekarka zaprosiła dzieci i rodziców do czytania wrażeniowego do smakowania literatury wszystkimi zmysłami. Uczestnicy poznali różne typy i budowę ula. Wykonali  i ozdobili kartony w taki sposób, żeby  jak najbardziej imitowały domki pszczół. Wszyscy dobrze się bawili, śmiechom, śpiewom i tańcom nie mogli się oprzeć nawet dorośli.

21 lipca wykonamy papierowe kwiaty, zrobimy opaski z tektury i wyciorów by jak najbardziej upodobnić się do bohaterów naszych kolorowych spotkań.

Nie czekaj! Już dziś zapisz sobie w kalendarzu terminy spotkań i przyjdź na nie z całą rodziną!

Tekst i Foto Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań – spisz się w bibliotece lub na Manhattanie
Następny artykułPełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa sieci kanalizacji deszczowej w rejonie ulicy Tczewskich Saperów w Tczewie”