Tczew już po raz drugi bierze udział w Badaniu Klimatu Rowerowego 2020. Jeśli jeździsz rowerem codziennie, czasami lub sporadycznie, to przedstaw swoją opinię na temat warunków korzystania z roweru w Tczewie.

Podziel się swoimi spostrzeżeniami z osobami kształtującymi politykę rowerową i zarządcami ruchu. Przekaż ważną informacje zwrotną – opinię eksperta, codziennego użytkownika przestrzeni publicznej.

Jak wziąć udział w badaniu?

Narzędziem badawczym jest ankieta on-line. Należy wejść na stronę internetową www.rowerowyklimat.pl, po naciśnięciu przycisku „weź udział – wypełnij ankietę” następuje przeniesienie do formularza ankiety lub poprzez kliknięcie bezpośrednio na ankietę badawczą https://forms.gle/zfdgT9CMBnnPzGJB8.

W 2018 roku Tczew jako pierwsze miasto w Polsce wziął udział w Badaniu Klimatu Rowerowego. W tym roku w badaniu uczestniczy ponad 90 miast i gmin, a tym znów My. Dzięki Waszemu udziału w badaniu będziemy w stanie porównać wyniki sprzed 2 lat. Sprawdźmy wspólnie, co się zmieniło.  Udział w ankiecie jest anonimowy, a jej wypełnienie zajmuje około 10 min.

#BKR2020

www.rowerowyklimat.plREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułKradzież lampek na węźle
Następny artykułGrand Off – warsztaty filmowe ONLINE