10 marca o godz. 19:00 odbędzie się koncert zespołu Baciary w sali widowiskowej CKiS. BILETY: 79 zł dostępne w Kasie CKiS oraz online na stronie ckis.interticket.pl i biletyna.pl

Zapraszamy na wieczór przepełniony energią spod samiuśkich Tater!

Wyśmienita zabawa w rytm przebojów takich jak: „Żyje się raz”, „Oczy zielone”, „Nic do stracenia”, czy „Jak się bawią ludzie”. Trochę popa, rocka, biesiady, trochę disco polo, trochę muzyczki na góralską nutę – to będzie impreza taka, że hej!

BACIARY!! zespół który powstał na Podhalu w 2002 roku, założyli go Andrzej i Janusz Body i natychmiast zyskał sławę, dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania, czasami już zapomnianych, melodii śpiewanych dawno temu przez naszych dziadków czy rodziców. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat. Do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: „Żyje się raz”, „Oczy zielone”, „Nic do stracenia”, „Jak się bawią ludzie”. Trochę popu, rocka, biesiady, trochę disco polo, trochę muzyczki na góralską nutę z charakterystycznym góralskim dialektem, hej! Ciekawe połączenia i właśnie to oryginalne podejście do muzyki tanecznej, to jeden z czynników, które sprawiły, że Baciary osiągnęli sukces .

ORGANIZATOR: MAESTROVIP Krzysztof Jeruszka

REKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułNotatki z życia – malarstwo Karolina Pałubicka
Następny artykułWebinar „Własna działalność gospodarcza – biznes bez barier” online