Już w najbliższą sobotę 15 kwietnia będziemy świętować 7 urodziny parkrun Tczew, nie można w inny sposób świętować jak wziąć czynny udział i zorganizować kolejną już 296 edycję. Serdecznie zapraszamy na Bulwar Nadwiślański, start 9:00, udział jest bezpłatny, wystarczy jednorazowa rejestracja i posiadanie kodu uczestnika, wszystkie niezbędne informacje znaleźć można na stronie www.parkrun.pl/tczew .

16 kwietnia 2016 roku zainaugurował w Tczewie parkrun, od tego czasu odbyło się 195 sobotnich, biegowych poranków w których udział wzięło 5209 uczestników, łącznie przebyto trasę parkrun Tczew 52 023 razy, całość organizowało 400 wolontariuszy – te liczby robią wrażenie.

Parkrun to nie wyścig, bieganie, rywalizacja, parkrun to aktywnie rozpoczęty weekend w dowolnym tempie, czasie – można maszerować, truchtać spacerować – parkrun jest dla każdego, przyjdź i przekonaj się sam.

Jest sobota, jest parkrun – takie hasło przyświeca nam już od 7 lat, być może i to hasło będzie Twoją motywacją, daj sobie szansę i przyjdź !

T.TobiańskiREKLAMA MIEJSKA
Poprzedni artykułDeratyzacja – od 17 kwietnia
Następny artykułObchody 25 -lecia istnienia Świetlicy Środowiskowej